T-STING

Jedno urządzenie.
Dwie zdejmowalne
piłki do Lacrossa.
Nieskończenie wiele zastosowań.

Ciała sportowców są niczym maszyny – wytrenowane do tego stopnia, że nawet wprawni i silni masażyści mają niejednokrotnie problem w dotarciu do spiętego i bolącego miejsca.
Piankowe rollery są odpowiednie kiedy zaczynamy uprawiać sport, ale regularnie trenujący sportowcy potrzebują z czasem skuteczniejszych, a tym samym twardych i bolesnych narzędzi do masażu własnego ciała.
Piłki do Lacrossa oraz dostępne na rynku mobility sticki spełniają swoją rolę, lecz mają swoje ograniczenia.
Znając je, zaprojektowaliśmy dla Was unikalne urządzenie, które w swojej ergonomii oraz innowacyjnej prostocie przewyższa inne rozwiązania.

Pierwsze narzędzie do mobility łączące zalety:

– piłki do Lacrossa
– mobility sticka
– podwójnej piłki do Lacrossa (peanut ball)

Do czego używać T-Sting®'a?

Nasze urządzenie przeznaczone jest do masażu powięziowego oraz terapii punktów spustowych łącząc zalety klasycznego rollera oraz piłek do Lacrossa – zarówno pojedynczych, jak i tych podwójnych. Konstrukcja urządzenia umożliwia dokładniejszy samodzielny masaż wszystkich punktów spustowych w ciele generując większy nacisk na tkanki niż klasyczna piłka. Tym samym poprawia zakresy ruchu istotne we wszystkich dyscyplinach sportowych oraz codziennym życiu.

Piłki na końcach można szybko odkręcić i połączyć ze sobą uzyskując peanut ball.

Dla kogo?

Dla wszystkich aktywnych ludzi uprawiających wszelkie rodzaje sportów, gdzie układ mięśniowo-powięziowy poddawany jest obciążeniom i tym samym potrzebne jest jego rozluźnienie. Sprawdzi się również u osób świadomych roli mobilności zarówno w osiąganych wynikach sportowych i zapobieganiu kontuzji, jak i komforcie codziennego życia.

Przykładowe zastosowania

Info

Waga: 800g
Całkowita długość: 41cm

Produkt jest w 100% produktem polskim.
Ten unikalny wzór jest opatentowany.

UWAGA!
Ten produkt nie jest przeznaczony do leczenia jakichkolwiek chorób.
Przed użyciem skonsultuj się ze specjalistą.
T-Sting nie jest zabawką i nie powinien być używany przez dzieci.